Horní Dubenky >Krabice od bot 2018
zobrazit menu Úvodní strana

Novinky:

Krabice od bot 2018

Také letos se zapojíme do celorepublikové sbírky Krabice od bot.


Rádi bychom pořídili a zabalili vánoční dárky, které předáme do rukou osobám, které jsou nyní v nelehké nebo tíživé životní situaci - jsou to osoby ze sociálně slabých rodin, rodiny ve finanční nouzi, matky s dětmi v azylových domech, děti, které nežijí s vlastními rodiči, osaměle žijící senioři.

Máme k dispozici seznam konkrétních osob, pro které bychom rádi s vaší pomocí připravili vánoční dárek. S vytipováním osob zapojených do tohoto projektu nám pomohlo několik terénních sociálních pracovnic z různých organizací, žijí v našem blízkém okolí. Minulý rok se nám takto podařilo předat dárek víc jak 190 osobám.

Začínáme 14. listopadu

Není žádoucí kvantita ale kvalita - prosím, myslete na to při rozhodování, zda se k balení dárků přidat. Mějte na paměti, že dátek má udělat radost, potěšit a přinést také užitek. Našim cílem je pořídit takové dárky, které by od vás dostaly třeba i vaše děti. Děkujeme za pochopení.

Máte-li možnost - sledujte také FB událost, kam přidávám průběžné informace

 

 


PLAKÁT

 

Máte-li možnost - sledujte také FB událost, kam přidávám průběžné informace

 

 

 

Možností, kam předat zabalený dárek bude víc a včas zveřejníme jejich seznam. Primárně budete odevzdávat dárky k nám na evangelickou faru v Horních Dubenkách (č.p.54). Další možnosti budou VŽDY PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ u paní Tušilové ve Štítném nebo v lékárně U Sv. Kateřiny v Počátkách (ta na náměstí u katolického kostela) nebo v lékárně v Horní Cerekvi.